ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Yürüyerek Kazandıran Uygulama: Wemove
Yorum Yok

Wemove siz yürürken attığınız adımı, yaktığınız kaloriyi ve toplam kat ettiğiniz mesafeyi ölçerken size puan kazandıran ve kazandığınız puanlarla düş edilmesi güç deneyimleri ve ödülleri kazandıran yep yeni bіr sağlıklı inlemȩam uygulaması.

Birlikte yürüyenlerin uygulaması Wemove, uygulama içinde bulunan çeşitli yarışmalara katılanlar aralarında en çok yürüyen ve yürüyerek elde ettikleri puanları ödüllere çeviren bіr mobil dilekçe.

Gerçekte ödül için birincil adım, ne için yarışmak istediğiniz seçerek, o ödül için belirlenen ve tüm yarışmacıların toplam kat edecekleri mesafelerle tamamlanacak toplam kilometreyi yüklemek ve ardındaki yürüyenler arasındaki en yüksek puana sahip edinmek.

Puan çok basit

Uygulamayla puan galip gelmek ve rakiplerin önüne geçmek çok kolay. Puanlar bambaşka kriterlere göre belirlendiğinden aniden rakiplerinizin önüne geçmek de çok basit bіr hal alıyor. Her bіr kilometre yürüme için 1 puan kazanabildiğiniz gibi, her gün 5 km yürüdüğünüzde +5 puan kazanabiliyorsunuz.

Her gün yürüyüş yapmanın, metabolizmayı hız yapmak, kilo kontrolünü sağlamak, şeker, yürek, yüksek kan basıncı, bel boyun ağrısı gibi hastalıklardan korunmak ve mücadele gücünü artmak, sindirim, solunum sistemlerini rahatlatmak ve düşünsel yeteneklerin gelişimine katkı maddesi sağlamak gibi birçok ayrı faydası varken, Wemove ile artık hayallerinize erişmek de kolaylaşacak.

iOS için Wemove

Android için Wemove

:: Wemove uygulamasını denediniz mi?

sponsor
Yürüyerek Kazandıran Uygulama: Wemove

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı