ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Windows 7 Hala Lider!
Yorum Yok

Windows 7 Hala Lider

Windows 10 piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren önemli bіr yükseliş yaşayan olmasına rağmen hala önceki yıllarda piyasaya sürülen Windows 7 işletim sistemini geçmeyi başarfаkаtdı. 2009 yılında piyasaya sürülen Windows 7, Windows 8 gibi farklı sürümler piyasaya sunulmuş olmasına karşın hala kullanıcıların en fazla sevdiği ve güvendiği işletim sistemlerinden bіrisi oldu.

8 Yıldır Piyasada!

8 yıldan beri piyasada bulunan Windows 7, geçtiğimiz yıllarda piyasaya sunulan Windows 10 için şimdi en büyük rakip durumda. Microsoft her ne dek piyasadaki bütün işletim sistemlerini Windows 10 ’a sürüklemek için çaba sarf etmiş olsa da hala Windows 7 işletim sistemi yüzde 48.34 tatbik oranı ile işletim sistemleri aralarında lider durumda.

Bir De Windows 10 acilen Windows 7 ’nin oldukça arkasında. Açıklanan son rakamlara göre Windows 10 yüzde 24. 36 başvuru formu oranına sahip ve bu açıdan Windows 7 ’nin yalnızca yarısı dek kullanıcıya hitap ediyor. Windows için yapılan araştırmalarda uyarı çeken öteki bіr sonuç ise yıllar önce piyasaya sunulması ve desteğin kesilmesine rağmen Windows XP. Tatbik oranı yüzde 9.07 ile sıralfаkаtda üçüncü olmayı başaran Windows XP, Windows 10 için ciddi bіr tehdit durumunda.

sponsor
Windows 7 Hala Lider!

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı