ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

WhatsApp’a İki Yeni Özellik Geliyor!
Yorum Yok

Facebook, Şubat 2014 ’te 19 milyar dolar karşılığında satın aldığı WhatsApp ’ta uygulama deneyimi ve kullanıcı güvenliğini artırmaya karşın gelişmeleri sürdürüyor.

Geçen yıldan bu yandan mesajlaşma hizmetinin yanına sesli arama özelliğini de sunan WhatsApp, yakın zamanda tekrar Office ve ZIP dosyaların başvuru üzerinden gönderimini sağladı.

Güvenlik noktasında uçtan uca şifreleme özelliğini devreye sokan WhatApp önümüzdeki günlerde ise iki derece derece kimlik doğrulama sistemini platforma getirecek.

WhatsApp, Güvenlik için Düğmeye Bastı

WhatApps, kullanıcı verilerini korsanlardan korumaya yönelik emniyet tedbirlerini artırıyor….

Android WhatsApp Beta uygulaması bugün itibariyle yeni bіr sürüme yükseltildi. 2.16.189 numaralı sürüme kavuşan uygulamaya iki yeni özellik dahil edildi. Eğer deneme kullanıcıysanız WhatsApp uygulamanızı güncelleyerek en yeni özellikleri deneme etmeye başlayabilirsiniz.

WhatsApp ’a eklenen son iki icat sesli arama özelliğini geliştirmeye karşın. Artık WhatsApp aramalarında yanıt alınmadığında ya da arama reddedildiğinde ekranda “Geri ara” uyarısı belirecek.

Bir öteki nitelik ise yine benzer ekranda “Sesli mesaj kaydet” uyarısı olacak. Kullanıcılar yanıt alamadıkları aramalara derhal sesli mesaj gönderebilecek. 

2.16.189 sürüm numarasına sahip WhatApp beta APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.

:: WhatsApp’ın yeni özelliklerini faydalı buluyor musunuz?

sponsor
WhatsApp’a İki Yeni Özellik Geliyor!

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı