ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında
Yorum Yok

WhatsApp için geçtiğimiz yıldan bu yanlamasına dillendirilen görüntülü arama özelliği kullanıma sunulmak üzere.

WhatsApp kullanıcılarının uzun bіr süredir platforma dahil edilmesini istediği görüntülü görüşme özelliği, son güncellemeyle birlikte WhatsApp beta test programına kayıtlı kullanıcılar göre tespit edildi.

WhatsApp Uygulaması Masaüstüne Geldi!

WhatsApp, Windows ve MAC OS X platformları için yeni uygulamasını yayınladı. WhatsApp’ın masaüstü…

Uzun bіr süredir sesli arama özelliğini destekleyen WhatsApp, video görüşme özelliğini son güncellemeye her ne değin bіr opsiyon olarak koysa da, arama tamamlanmak istediğinde kullanıcılar “Video arama şu lahza kullanılamıyor” uyarısıyla karşılaşıyor. Hizmetin şimdilik sınırlı sayıda katılımcı tarafından kullanıldığı bildiriliyor. 

Görüntülü arama fazla yakında

Fakat olumlu olan gelişme WhatsApp görüntülü görüşme özelliğinin artık eli kulağında ve kısa zaman içerisinde tüm WhatsApp kullanıcılarının hizmetine sunulması bekleniyor. 

Hatırlayacak olursanız WhatsApp sesli arama özelliğinin yayılma işlemini de birincil aşamada ağırdan almıştı. Benzer bіr sürecin video röportaj özelliği için de yaşanacağını söyleyebiliriz. 

Kısa zaman önce masaüstü uygulamasını da devreye koyan WhatsApp yakın zamanda NFC etiketleri, QR kodlarla grup davetiyeleri özelliği ve iOS kullanıcıları için sesli mesaj vazgeçme özelliğini platforma dahil edecek.

:: WhatsApp ’a gelecek görüntülü mülâkat özelliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

sponsor
WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı