ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Turkcell, Dropbox’a rakip oldu!
Yorum Yok

Turkcell‘in 3.2 milyon kullanıcısı bulunan bulut depolama servisi Zeki Ambar, yeni ismi ve özellikleriyle dünyaya açılıyor.

bundan bzіrа lifebox adıyla hizmet verecek kullanım, ismi açık havada yeni özelliklere de kavuştu.

Lifebox özellikleri

Yeni özellikler ile kullanıcılar bundan bzіrа lifebox ’taki fotoğraf ve videoları arasında tarihe ya da fotoğrafın çekildiği yere tarafından arama yapabiliyor. Örneğin Bodrum ’da çekilen fotoğrafları listelemek için lifebox ’taki arama kısmına “Bodrum” yazmak tatmin edici oluyor.

Kullanıcılar fotoğraf ve videolarından dilediklerini seçip kendi hikayelerini oluşturarak, bu hikayeleri sosyal medyadan paylaşabiliyorlar.

Resim zorlama özelliği ile ise kullanıcılar seçtikleri fotoğrafları baskıya gönderip isterlerse fotoğraf kağıdına, isterlerse kupa, puzzle, kanvas tablo baskısı biçiminde bastırarak kargo ile adreslerine gönderilmesini sağlayabiliyorlar.

Platinum kullanıcılarına 500 GB bölge

Bugüne kadar 2,5 milyon GB ’tan artı verinin yedeklendiği lifebox ’ta, kullanıcıların bilgileri üst seviye şifreleme ile saklanıyor. Bu sayede kullanıcılar resim, video ya da diğer dokümanlarını güvenle yedekleyebiliyor. lifebox ’taki otomatik yedekleme özelliği ile çekilen fotoğraflar otomatik olarak kullanıcıların lifebox hesabına yedekleniyor.

Bu özellik doğru kullanıcıların telefonu bozulsa ya da kaybolsa belkі kullanıcıları resim ve videolarına diledikleri vakit diledikleri yerden ulaşılabiliyor. Platinum kullanıcılarına 500 GB ’lık gizleme alanı ve 5 GB ’lık mobil internet kullanımı sunulan dilekçe, akıllı telefon ve tabletlere AppStore ve Google Play ’den ücretsiz indirilebiliyor.

:: Turkcell Lifebox uygulamasını beğendiniz mi?

sponsor
Turkcell, Dropbox’a rakip oldu!

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı