ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Swiftkey Kullanıcı Verileri Karıştı
Yorum Yok

Klavye uygulaması Swiftkey‘in kafası karışmış gibi görünüyor. Kullanıcılara hızlı yazma kabiliyeti sunan Swiftkey programı kullanıcıların jurnal dilekçe alışkanlıklarını çözmek için Gmail, Twitter, Facebook ve Whatsapp gibi platformlara da erişmekte.

Her kullanıcı için birbirinden bağımsız diyalog tahmin algoritmaları yaratıcı Swiftkey‘in bulut tabanlı veritabanının çöktüğü tahmin ediliyor. 

Her gün kullandıklarının tersine Swiftkey’den ayrı reaksiyonlar alan kullanıcılar göre yapılan geri dönüş sonucunda sorunun saptama edildiği ortaya çıktı.

SwiftKey Yeni Emojilere Kavuştu!

Popüler üçüncü parti klavye uygulaması SwiftKey güncellendi. SwiftKey aldığı son güncelleme ile…

Geçtiğimiz dönemde ücretli sunulan uygulamanın bedava olarak dağıltılmaya başlandığını görmüştük. Uygulamanın bedava olduğu dönemden itibaren gördüğü ilginin sorunun esas nedeni olduğu tahmin edilmektedir.

16-08/01/swiftkey-1470028245.png

Şu asıl değin geliştirici firmadan bіr tanımlama gelmemiş olması kullanıcıların emniyet kaygılarının devam etmesine niçin olacak gibi görünüyor. Varsayım ediyoruz ki Swift geliştiricileri sorunu çözecek ve sarsılan itibarlarını geri kazanacaklardır.

::Swiftkey’in kullanıcılara yaşattığı mağduriyet hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

sponsor
Swiftkey Kullanıcı Verileri Karıştı

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı