ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Snapchat’te Kendi Emojinizi Kullanın
Yorum Yok

Gündelik aktivitelerinizi, depolama alanını işgal etmeden paylaşmanız sağlayan Snapchat, bambaşka bіr uygulamaya imza attı. Kullanıcılar, bundan bzіrа paylaştıkları snaplerde kendi karakter emojilerini kullanabilecek. Peki, bu nasıl olacak?

ShiftDelete.Net Snapchat’te!

Popüler sosyal medya ağı Snapchat’te ekibi olarak artık biz de varız. Peki, ShiftDelete.Net…

BitStrips ’ten Snapchat çıkarmaları

Snapchat takımı, yaptığı duyuruda BitStrips ile işbirliği içinde olduklarını açıkladı. Geçen Mart ayında Snapchat göre satın alınan ve popüler emoji uygulaması Bitmoji ’ye sahip olan BitStrips ’in ekibi kadar Snapchat uygulaması için özgün bіr özellik geliştirildi.

Bitmoji ’yi Snapchat ’te kullanın

Kendi karakterinizin emojisini meydana getirmek için Bitmoji uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

İndirdikten sonradan, Bitmoji uygulaması size bіrçok yüz şekli ve renk tonu, saç şekilleri ve renk tonları, yüzde karakteristik özellikleri taşıyan kaş, çene yapısı gibi farklı değişkenleri sunuyor. Bu seçeneklerle karakterinizi oluşturup, attığınız snaplerde uygulamak üzere dilekçe üzerinden Snapchat ’e bağlanıyorsunuz.

Android için Bitmoji ’yi indirmek için tıklayın

iOS için Bitmoji indirmek için tıklayın

Bir diğer özellik ise, arkadaşlarınızla birlikte oluşturduğunuz bitmojiler varsa, bunları da kullanabileceksiniz. Anlaşılan zamanında Bitmoji için 100 milyon dolar ödeyen Snapchat, bu yatırımın meyvelerini yavaş yavaş toplayacak.

Pin It

yorum form

Yukarı