ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

S Note Uygulaması Google Play Store’da
Yorum Yok

Samsung, Galaxy Note serisi cihazlarda bulunan popüler anekdot alma uygulaması S Note ’u Google Play Store ’a getirdi. Güney Koreli şirket bu sayede S-Note uygulamasını yenilemek için sistem güncellemelerini ummak zorunda kalmayacak.

Halihazırda bіrçok üretici kayda değer sistemi uygulamalarını Google Play Store ’a getirerek uygulamanın daha seri ve kolay bіr şekilde yenilenmesini sağlıyor. Samsung da bu süreçte S-Note uygulamasını Google Play ’e getirerek manâlı bіr hücum gerçekleştirdi.

Galaxy Note 6 Cephesinden Yeni Bilgiler

Galaxy Note 6 cephesinden yeni gelişmelerle karşınızdayız. Gelen son haberler Galaxy Note 6 için…

S-Note uygulaması S-Pen kalemle elbette daha işlevsel kullanılıyor. Ancak uygulamanın sahip olduğu özellikleri bundan sonraki süreçte bütün Samsung telefonlarda uygulamak muhtemel olacak. Anlayacağınız S-Pen yerine parmağınızı kullanabilirsiniz. 

16-05/18/1.jpg

S Note uygulaması ile çizimler gerçekleştirebilir, 500 sayfaya değin not alabilir ve fotoğraflara notlar ekleyebilirsiniz. Widget desteği sunan uygulamada keza notları ayırmak da olası.

S Note‘un hangi cihazlarla uyumlu olduğu bilgisi yer almıyor, lаkіn uygulamanın Samsung dışarıda bambaşka modellerde çalıştırdığını bahis edenler de değil değil.

S Note uygulamasını Google Play Store yoluyla buradan indirebilirsiniz. Uygulama APK dosyasını ise buradan indirebilirsiniz.

:: Samsung S Note uygulamasını beğendiniz mi?

sponsor
S Note Uygulaması Google Play Store’da

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı