ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Romantik Mesajlar | Romantik Sözler
Yorum Yok

En güzel romantik mesajlar, en iyi romantik sözler, en yeni romantik sözler, yeni romantik mesajlar, sevgiliye romantik mesajlar, resimli romantik sözler

Romantik Mesajlar
Romantik Mesajlar, Romantik Mesajlar Yeni, Romantik Mesajlar Kısa, Romantik Mesajlar Romantik Mesajlar, Etkileyici Romantik Mesajlar , Romantik Mesajlar Facebook, Romantik Duygusal Mesajlar Bu Nasıl Bir Duygu bilemiyorum;Kimseye Ayrıldık Diyemiyorum,, Duygusal Sayfamızda en güzel romantik mesajlar bulunmaktadır. romantik sözler, romantik mesajlar, romantik yazılar, romantik aşk sözleri, romantik Romantik sözler, en güzel romantik mesajlar, kısa romantik mesajlar, romantik Kısa Romantik Mesajlar, en güzel Romantik Mesajlar, Romantik Mesajlar, Romantik, romantik mesajlar, kısa romantik cep mesajları, değişik romantik mesajlar Romantik Sözler, en güzel Romantik Sözler, Güzel Sözler, mesajlar, sms, Sayfamızda sizler için hazırladığımız bu kısa romantik sözleri kısa mesajla Güzel sözler güzel mesajlar hazırlamaya devam ettiğimiz sayfalarımızda şimdi de Sana Romantik Sözler yazıp Kalbini boyamak istemem sana Gözlerimle Gözlerine A-gönderdiğiniz mesaj abisinin eline geçebilir:) İşin şakası bir tarafa, kız Sevgiliye Romantik Mesajlar…Bu uygulama ile yüzlerce etkileyici ve romantik mesaja Romantik Sözler, En Güzel Romantik Sözler, Anlamlı Romantik Sözler, Çok romantikuzun romantik mesajları – kisa romantik sozler – uzun romantik selam kızlar sevgilinize attığınız komik ve romantik sevgi dolu mesajları Sevgiliye atılan komik romantik mesajlar :). sevgiliye komik mesajlar.
Romantik Sözler

İşte Mesajlar

Sensiz Aldığım nefesin bir Anlamı Yok, Sensiz Gördüğüm Hayatın Renkleri Yok Bomboş Ve Dipsiz Bir Kuyu Benim için Dünya. Seviyorum Seni Sevgilim.

Sanmaki Sensiz Mutlu olurum Bu hayatta, Bir Gülüşüne Hasret Kalan Gözlerim, Seni Bekliyor Hadi gel Seni Çok Özledim Birtanem.

Hayatın Bana Vermiş Olduğu Mutluluğun Adı Sensin Birtanem, Sen Bir ümitsin benim için, Sen Huzur Dolu Günlerimsin Sevgilim.

Acımasız hayatın içinde, Ayrılık Rüzgarlarına Karşı Koyan 2 Aşığız, Sen Yanımda Olduğun Sürece, ne Rüzgar Karşı gelebilir Bize, Ne de Acımasız hayat Karşımızda Durabilir Öfkeyle.

Hayata Çizdiğim En Güzel resim gözlerin, Hayatımda’ki tek idealim Sensin Biriciğim..

O Gözlerinde Bulurum Huzuru, Bir Sözünle Yaşarım Kalıcı Mutluluğu, Sensin özümdeki sözümdeki Aşkın Adı Sevginin tadı Birtanem.

Gözlerinle, Gözlerime, Baktığın Sürece, Gözlerim, Senden başkasını Görmeyecek, Bahar Gözlü Sevgilim.

Sevda Yolunda, Adını yazdım her tarafa, Gözlerinin Baktığı her noktada, Beni Bulucaksın Bunu Unutma..

Bahar Gözlüm, Sen Hayatımdasın ya O yeter Bana, Sen geldin Bahar geldi hayatıma, Mululuğu Sen yazdın yarınlarıma.

Aşk denizinin Sert Dalgalarından Kurtardın beni, Sen Can Kurtaranım Değilsin Çünkü benim Canım Sensin bebeğim.

Renksiz hayatıma Bakışınla renk katan tek heyecansın sevgilim, Elimi Tutuşun Kalbime Vurur, O gözlerin yokmu işte Hayatın renkleri Gözlerinde herşeyim.

Sen Sadece Bu hayatımın Değil, Bundan Sonraki hayatımında umutlarısın Sevgilim.

Yaşadıkça, yaşanmamış gibi Duran ilk Heyecanımsın Sevgilim…

Gözümden Sakındığım Sevgilim, Seni O kadar çok seviyorum ki Sana bakan Gözlerimden Kıskanır Hale Geldim.

Atmayı Unutkan Kalbim, Şimdi Seninle Durmayı Unuttu, Görmeyi Unutan Gözlerim Şimdi Daha Umutlu, Çaresiz hayatıma Bir Merhem Oldun Hayatın Adı Sen Oldun Sevgilim.

uzalarda olsanda, senin için atacak bu kalbim, nefes aldığın sürece sevgilim seni bıraktığın yerde bekleyeceğim.

Can sohbetım, Yaşam Pınarım, Sensin benim tek Varlığım, Sensin Benim Baharım, Herşeyim Sensin, Sen Sen Sen, Sevdiğimsin…

Bir Cümlelik Değil, Bir Satırlık Değil, Sen Bir Asır Kalbimde ve Hayatımda Yazılı Kalacak En Özel Aşk Şiirisin bebeğim..

kalbimin Ateşi, Sözlerimin Nefesi, Gözlerimin Nuru, Hayatımın Nutuğu, tek Ufkum, Son Umudumsun Sevgilim herşeyimsin.

Ufacık Ayrı Kaldığımız Zamanlarda Bile Sanki Kopuyorum Hayatta Zevk Almıyorum yaşamaktan, içimdeki Sevgi Öylesine Büyük ki, Kalbim Atmak için Seni Bekler, Gözlerim Görmek için Seni Bekler, Her Anım Sensin Sevgilim.

Bir Kartenesi Gibisin Aşkım O kadar Hassas Ve Narinsin ki Seni Kırmamak için Savaş veriyorum Acılarımın içinde, Seni Çok Seviyorum.

Manevi Gücümün Tek Sahibisin Sevgilim, Sensiz Dayanmaz Acılara Bedenim, Yüreğim..

Gülüşün Bir umut Bağlar kalbime, Gözlerin Vurur Aşkı Gözlerime, Seviyorum Seni Ölümüne Balım benim..

Ne Saatler, Ne Dakikalar Ne de Saniyeler bitirir içimdeki Sevgini, Ne Ölüm Alır Ne Acılar Bunaltır beni Sen varken yanımda, Sensin benim Kaderim Sensin Alnıma Yazılan helalim Sevgilim.

Konuşmayı Yeni Öğrenen Bir Çocuğun Baba Demesi Gibi Umuttu Benim için hayat, Hayata Başladığımda iLk Aşkım Dediğim insan Sensin işte benim iLkimde Seni Seviyorum Demek OLdu Sevgilim.

Güneşin Denizin üstündeki yansıması Gibi Gözlerin, Bulutların Beyazlığında ki Narinlik Saklı teninde, Rüzgar Gibi Saçların Beni Alır Götürür Senin Estiğin yere Sevgilim..

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin yarin ellere

Hasretin öldürdü beni! Simdi geceler çaresiz Simdi yagmur damlasi gelip konar dudaklarima sessiz Söylemis miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz

Gidenler yokluklariyla degil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!

Sana sarap verecegim, iç ama sarhos olma Sana bir gül verecegim, kokla ama soldurma Sana kalbimi verecegim, sev ama incitme!

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle Seni seviyorum!

Bir aptalin sizi öpmesine izin verin ama bir öpücügün sizi aptal etmesine asla!

Sevgi basittir, karmasik olan bizleriz Sevgi güven verir, insanlar aldatir Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim

Gözleri uzakliklar degil, bazen de göze alamadigimiz yakinliklar acitir

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar begendi Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin

Sen günesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryüzüne hiç günes dogmazdi

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece rüyama gir gizlice, beni simsiki sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolasi hayatimdan sinsice!

Yarinlar hep güzel olacak derler, oysa bugünlerde dünlerin yarini degil mi?

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirirTipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kirmizi digeri beyaz, sen beni unutursan kirmizilar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni ‘ebediyen seveceğim’

Bir gün bir rüzgar eserse oralaraBenim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

Sevmek ölmektir bence, ben de sevmistim ölmeden önce

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun

Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun, Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler kopsun, Düstügüm o yer Dudakların Olsun

Ölümdür seni benden alan yaşamak artık boş bir yalan benim için ayrılıktır seni benden alan ölümdür beni senden alan..

sponsor
Romantik Mesajlar | Romantik Sözler

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı