ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Left 4 Dead geri dönüyor!
Yorum Yok

Valve firmasının üç rakamına karşı duyduğu sevgisizliği artık hepimiz anladık. Işyeri, elinde bulundurduğu her serinin üçüncü yapımını geliştirmekten kaçınarak; her sene yeni bіr dedikoduya sebep olmaya devam ederken; sabahtan saatleri içerisinde bizleri sevindiren bіr haber gündeme geldi.

Counter-Strike, Left 4 Dead yapımlarının geliştirilmesinde rol oynayan ve son olarak Evolve isimli üretim ile karşımıza meydana çıkan Turtle Rock Studios, Left 4 Dead için yeni bіr mantıksal bağ geliştirdiğini belirtti.

Zombi avı tekrar başlıyor!

Turtle Rock Studios, kendi forum sitesinden yaptığı yorumlama ile; Left 4 Dead yapımındaki senaryonun katiyen bitmediğini ve bu işin yarım kaldığını belirtti. Bu nedenden dolayı ise, Dam It isimli bіr mantıksal bağ bölümünün daha geliştirildiğinin müjdesini verdi. 

Ilave paket olarak çıkmayacak olan yeni akıcılık bölümü, ücretsiz olarak karşımıza çıktı. Evet, demin bütün olarak tamamlanmayan birim için sabırsızlanan okuyucularımız var ise; bugünden itibaren bölümü indirip test edebilirsiniz. Ama, oyun içerisinde bіrçok kusur ile karşılaşacağınızın bilgisini de verelim. 

Bu senaryo bölümü ile birlikte ise; daha önce hiç yayımlanmamış olan iki adet standalone survival yani hayatta kalma haritasının da yapıma dahil edileceği belirtildi.

Eğer, sizler de yeni tür yapımlardaki zombilerden bıkkın ve biraz daha eskiye gitmek istiyorsanız; bahsettiğimiz süreklilik bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

::Left 4 Dead serüvenini özlediniz mi?

sponsor
Left 4 Dead geri dönüyor!

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı