ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Lazer ile yapılan leke tedavileri
Yorum Yok

Lazerle leke tedavisi Ankara DrDerm’de birçok farklı lazer teknolojisi ile yapılmaktadır. Ancak hangi lazer uygulamasının tercih edilmesi gerektiği ise mutlaka uzman doktorumuzun gerçekleştireceği muayeneler neticesinde belirlenmektedir. Lazerle leke tedavisi Ankara polikliniğimiz olan Drderm’de kişilerin lekelerinin türüne, rengine ve boyutuna bağlı olarak farklı şekillerde ve seans aralıkları ile yapılmaktadır.

Lazer ile leke tedavisi hangi durumlarda yapılır?

Lazer ile gerçekleştirilen leke tedavileri genellikle dövme yapılması sonucunda ciltte oluşan lekelerin tedavisinde ,güneşe bağlı oluşan lekelerde, yaşlılık lekelerinde, gebelik sırasında oluşan lekelerde ve en çok rastlananı da çillerin giderilmesinde uygulanmaktadır.

İşlemin herhangi bir yan etkisi ya da riski var mıdır?

Lazer ile yapılan leke tedavisi oldukça güvenilir bir yöntem olmakla birlikte, bazı durumlarda yeniden leke oluşumuna neden olabilmektedir. Nadir de olsa bahsettiğimiz bu durum genellikle koyu tenli kişilere uygulanan tedavilerde meydana gelmektedir. Lazer ile tedavi sürecinde kişilerin mutlaka güneşten korunması gerekmektedir.Bu nedenle de kışın bu tür uygulamaların yapılması daha doğru olacaktır. Ayrıca ciltte benler ya da ben görünümlü lekeler var ise işlem öncesinde mutlaka uzman dermatologlar tarafından kontrol edilmelidir.

Dermapen Ankara kliniğimiz olan Drderm polikliniğinde uzmanlarımız ve doktorumuz Seda Doğan tarafından gerçekleştirilmektedir. Kliniğimiz uzun yıllardan beri siz değerli hastalarımıza her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Peki gelelim son dönemlerin cilt yenileme uygulamalarından biri olan dermapen uygulamasına…

Dermapen nedir ve nasıl uygulanır?

Dermapen Ankara drderm kliniğimizde işlem öncesinde mutlaka ciltteki makyaj artıklarının temizlenmesi ile başlar. Daha sonrasında ise Dermapen uygulanacak bölgeye saf hyaluronik asit uygulanır ve Dermapen cihazının cilde dik olarak oldukça hızla girip çıkan ultra ince mikro iğneleri sayesinde deri yüzeyinde mikroskobik kanallar açılarak, cildin iyileşme süreci hızlanır ve etkisi bu sayede ortaya çıkar. Uygulama ardından kişilere uzmanlarımız* yatıştırıcı bir maske uygular ve işlem ortalama olarak 30 ile 40 dakika kadar sürer.

Daha detaylı bilgi ve dermapen uygulaması hakkında merak ettikleriniz için www.drderm.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

sponsor
Lazer ile yapılan leke tedavileri

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form
Kategori: 2015 Gündem

Yukarı