ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Karın germe ameliyatı ve sonrası
Yorum Yok

Karnınız sarkık bir görüntüye mi ulaştı? Ne kadar diyet yapıp kilo veriyor olsanız da o sarkık göbekten kurtulamıyor musunuz? Elbette ölü deriden kurtulmak o kadar kolay değil. Hele bu bir doğum sonrası sarkıklığı ise oldukça zor diyebiliriz. Tabi ki her zorun bir çaresi vardır. Karın germe operasyonu olan yöntem ile artık ölü sarkık deriler yok olacak ve kişi gergin düz bir karına sahip olarak hayatını idame ettirebilecektir.

Karın gerdirme ameliyatı zor mudur?

Karın germe ameliyatı için her şey çok basit ve kolaydır diyemeyiz ama doğru ellerde ve gelişmiş teknoloji ile artık nispeten daha kolay bir operasyon haline gelmiştir. Ameliyat sonrası ağrılarınız olabilir ama güçlü ağrı kesiciler ile bunları atlatmak oldukça kolay olacak. Karın gerdirme ameliyatı yapan Doktor Leyla Arvas ile korkularınızı konuşabilir ve muhtemelen ikna olarak karın germe için randevunuzu alabilirsiniz.

Karın germe ameliyat süresi

Karın gerdirme ameliyatında ortalama süre 2 saat ile 3 saat arası değişebilir. Üstelik en korktuğunuz yönlerden biri olan iz için de birkaç bilgi vermek isteriz. İz kesinlikle görülen yerde olmuyor. Sezeryan dikiş noktası olarak tanımlanan bikini bölgesinden yapılacağı için herhangi bir rahatsızlık vermeyecektir. Hatta doğumunuzu sezeryan ile yaptı iseniz kesi burada birleştirilecek ve yine sadece tek bir kesi iziniz olacaktır.

Karın gerdirme sonrası iyileşme

Karın gerdirme sonrası iyileşme süreci de oldukça hızlı seyrediyor diyebiliriz. Doktor Leyla Arvas kendi web adresinde de bu konudan oldukça geniş bir şekilde bahsetmekte ve tüm korkuları yanıtlayarak merak edilenlere ışık tutmuş oluyor. Karın germe ameliyatı olduktan sonra sporu ortalama 8 hafta kadar ertelemeyi unutmamalısınız. Dikişlerinizi zorlayacak işlerden ve ağırlıklardan da kaçınmalısınız. Sonrasında ise normal gündelik hayatınızda yaptığınız her şeye dönebilirsiniz zaten. Sizlerde daha merak edilen her detaya ulaşmak istiyorsanız o halde Doktor Leyla Arvas’ın sizler için hazırladığı web adresi olan http://www.drleylaarvas.com/ adresinden detaylara ulaşabilirsiniz.

sponsor
Karın germe ameliyatı ve sonrası

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form
Kategori: 2015 Gündem
Etiketler:

Yukarı