ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Google Uygulamaların Boyutlarını Düşürüyor!
Yorum Yok

Son dönem akıllı telefon kullanıcıların sahip olduğu en büyük problemlerden biri hiç şüphesiz cihazlarının düşünce durumu olarak gözüküyor.

Geveze resim, oyun veya değişik uygulamalarla doldurulan zeki telefonlar, kullanıcıların gerekli çözümleri kullanabilmesine engel oluyorlar.

Telefonlarındaki us ve başvuru boyutlarına dair durmadan hesap yapan kullanıcılara karşın olarak benzersiz bіr çözüm bulunmuş durumda.

Artık Google Play Store üzerinden indirdiğiniz bіr uygulamanın bütün boyutunu görebileceksiniz.

Uygulamaların tam boyutlarını play store’dan öğrenin

Google, kullanıcıların uygulama boyutları ile kafalarında soru işaretleri kalmaması namına, yeni bіr çözümü devreye sokma kararı aldı.

Kullanıcılar bundan bzіrа, Google Play Store üzerinden indirecekleri uygulamaların boyutları hakkında belirlenmiş bіr zihin sahibi olabilecekler.

Uygulamaya dair her detayın gösterileceği platformda, uygulamanın yer kaplama boyutuna değinen rakamlar dahil, tüm bilgiler kullanıcılara aktarılacak.

Güncellemeler bundan bzіrа daha eksik boyutlu olacak

Google ayrıca, tatbik güncellemelerin daha ufak boyutlu olması için yeni bіr algoritmayı devreye sokmuş durumda.

Engadget’ta yer alan habere tarafından yeni algoritmanın, yüzde 50‘ye varan oranda güncelleme boyutunu küçültmesi bekleniyor.

Son olarak Google, 2GB düzeyindeki büyük oyunların boyutlarında da değişime artan bіr şekilde, oyun boyutlarını yüzde 12 oranında düşürecek.

Google’ın yeni çözümünün sınırlı hafızayla akıllı telefon deneyimi yaşayanlara son derece yerinde olduğunu söyleyebiliriz.

:: Google’ın uygulama güncellemelerinin boyutlarını düşürecek çözümünü nasıl değerlendiriyorsunuz?

sponsor
Google Uygulamaların Boyutlarını Düşürüyor!

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı