ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Google Klavye için Yeni Özellikler!
Yorum Yok

Android dünyasının popüler klavye uygulamalarından birisi haline gelen Google Klavye ’yi geçtiğimiz Mart ayında 5.0 sürümüne güncelleyen Google, tek elle yazı yazmayı mümkün hale getirerek daha kullanıcı dostu bіr yapı sunmayı başarmıştı. 

Google Klavye ile Tek Elle Yazın

Google, Android platformunda yer alan Google Klavye uygulamasını yeni özellikler ile güncelledi….

Aradan geçen iki aylık sürenin gerisinde bugün Google Klavye’nin 5.2 sürümü duyuruldu. Bu sürümün beraberinde getirdiği en büyük buluş, yeni işletim sistemi Android N için dilekçe tarafında hazırlıkların başlamış olması. Zira Google, yeni işletim sistemi ile optimize bіr şekilde çalışması için Play Store’da bulunan uygulamalarını güncellemek zorunda. 

Google Klavye için Tema Desteği!

Güncelleme, Google Klavye’yi Android N ile ahenkli ülkü getirmesinin yanı sıra tema desteğini kullanıcılara sunuyor. Hazırlanan temalar arasından istediğinizi seçerek tasarımı değiştirebileceksiniz. Böylece, aynı klavye görünümünü göstermek zorunda kalmayacaksınız.

Ayrıca, klavye için yayınlanan bu tema desteği ile birlikte arka plan resmini değiştirebileceksiniz. Karşı Taraf klavye uygulamarının büyük bіr bölümünde uzun süredir yer alan bu özellik ile, klavye arkadaki planına artık dilediğiniz devlete ait yerleştirebilirsiniz.

:: Android’de hangi klavye uygulamasını kullanıyorsunuz?

sponsor
Google Klavye için Yeni Özellikler!

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı