ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Facebook Anılarınızı Taze Tutuyor
Yorum Yok

Facebook, Moments uygulamasını kullanıcılarının kullanması için teşvik etmeye başladı. Anılarınızı ayrıca görüntülemenizi ayrıca de istediğiniz kadarını paylaşmanızı karşılayan Moments uygulaması, Facebook ekibinin yeni odağı.

Facebook, şüphesiz ki dünyanın en fazla kullanılan sosyal ağı. Ne kadar fotoğraf yükleyeceğinize dair bіr limiti de olmayan sosyal medyada, bazı kesimin orayı sadece resim albümü gibi kullanması hayret verici yok.

Anıları gizlemek ya da silmek

Facebook ’un izlediği bu yeni politika bіr uçtan bіr uca sunucularında daha fazla yer açılacağı düşünülüyor. Belki de kalp kırıklıkları ve hüzünlerle doymuş bіr geçmişi görebilen kullanıcılar, bu anılarından ebediyen kurtulmak isteyecekler. Bu sayede çoğu anı ve resim silinecek ve Facebook ’un sunucularında yenilerine yer açılacak. Eğer anılarınızı saklamak istiyorsanız da Moments uygulamasını indirmeniz gerekecek.

Zorunlu bіr yol izlenebilir

Facebook ’un kendi uygulamaları konusunda epey zorunlu olduğu su götürmez bіr reel. Daha önce Messenger uygulamasını kullandırabilmek için Facebook uygulamasındaki mesajlaşma kısmını kaldıran Facebook ekibi, Moments için de indirmeyi fazla teşvik edici taktikler izleyebilir.

:: Moments uygulamasını nasıl buluyorsunuz?

sponsor
Facebook Anılarınızı Taze Tutuyor

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form
Kategori: Teknoloji
Etiketler: , , , ,

Yukarı