ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Evinizin Konforu Sizi Bekliyor
Yorum Yok

Görükle, vakit geçirmek için harika bir semt! Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan Görükle, yoğun bir öğrenci nüfusuna sahip. Bunun sebebi Uludağ Üniversitesi’nin birçok önemli fakülte ve yerleşkesinin burada yer alması. Sosyal yaşam bakımından oldukça hareketli bir yer. Ayrıca yoğun bir iş hareketliliğinin de söz konusu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu semte her an işiniz düşebilir veya sosyal faaliyetlerinde yer almak isteyebilirsiniz. Kısa süreli konaklama için birçok alternatifiniz var ancak Görükle günlük kiralık hizmeti bu alternatifler arasında en mantıklı olanıdır. Zira pansiyon ve pahalı otellerde gerek maddi açıdan gerekse konfor ve hijyen açısından birçok sorun yaşayabilirsiniz. Ancak kiralık evlerimizde güvenle konaklama hizmeti alabilirsiniz. Evlerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve elektrik, su tesisatlarından dairelerde bulunan elektronik aletlere kadar her şey firmamız elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Görükle günlük kiralık daire hizmetimizin temel amacı bu şehirde bulunduğunuz süre boyunca kendinizi evinizde hissedebilmeniz ve herhangi bir sorun yaşamadan konaklama hizmeti alabilmenizdir. Bu bakımdan evlerimiz bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmıştır.

Görükle günlük kiralık ev hizmeti sunduğumuz dairelerde isterseniz tek başınıza isterseniz aile ve arkadaşlarınızla kalabilirsiniz. Stüdyo dairelerden 2 veya 3 odalı evlere kadar birçok daireyi uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Evler kent merkezindeki bütün sosyal mekânlara ve önemli yerlere yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bu evlerden birinde konakladığınız süre boyunca taksi masrafı harcamadan istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

sponsor
Evinizin Konforu Sizi Bekliyor

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form
Kategori: 2015 Gündem

Yukarı