ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Diriliş Ertuğrul Reyting Sonuçları
Yorum Yok

TRT 1 Ekranlarının beğenilerek izlenilen dizisi olan diriliş ertuğrul dizisine ait reyting sonuçları en güncel haliyle yayınlanmıştır.

Diriliş Ertuğrul Reyting Sonuçları

2014 yılında yayın hayatına başlayan diriliş ertuğrul dizisi, başladığı günden beri farklılığını ortaya koyarak son derece başarılı bir çıkış elde etmiştir. Metin Günay’ın yönetmenliğinde devam eden diriliş ertuğrul dizisi reytingleri de izleyicileri bir o kadar mutlu edebilecek seviyede diyebiliriz.

AB total verilerine göre dizinin son 3 reyting verisini ele aldığımızda 13 ocak 2016 perşembe akşamı 9.48 reyting puanı alarak 21.16 izlenme oranına sahip olmuştur. Her geçen gün bu üstün başarısını arttıran diriliş ertuğrul dizi ekibi, bir hafta sonraki yayınlanan 20 ocak 2016 çarşamba bölümünde ise 9.86 reyting puanı alarak 21.22‘lik bir orana sahip olmuştur. Elimizde bulunan son verileri incelediğimiz de ise 27 ocak 2016 çarşamba akşamı yapılan istatistiklerde 9.37 puan alarak 20.76 oranına düşmüştür. Yapılan en son veride çok az bir reyting kaybına neden olan bu sorun, sanıyoruz ki ilerleyen günlerde kapanacak ve dizi yine en çok tutulanlar listesinde yerini alacaktır.

Diriliş ertuğrul dizi ekibine ve tüm çalışanlarına başarılar diliyor, reytinglerde daha üst sıralarda yer almalarını temenni ediyoruz.

Diriliş Ertuğrul’un reyting sonuçları ile ilgili sizin görüşünüz neler ? Diriliş Ertuğrul’dan ne kadar memnunsunuz ? Yorumlarınızı gönderin, anında yayınlansın.

Diriliş Ertuğrul Bölüm Resimleri

sponsor
Diriliş Ertuğrul Reyting Sonuçları

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı