ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Bornova’nın Her Noktasına Siemens Servis Hizmeti
Yorum Yok

Dünyanın teknoloji devi Siemens herkes tarafından tercih edilen çok kullanışlı ve bir o kadar da sağlam ev aletlerini piyasaya sürerek devamlı adından söz ettiren önemli markalardan biridir. Siemens servis noktası çok sayıdadır ve Türkiye’nin her yerinde bulunmaktadır. Teknik servis konusunda Siemens kullanıcılarının en çok dikkat ettiği iki konu servisin hızı ve servis veren firmanın müşteri hizmetleri anlayışıdır. Siemens gibi kalite ve teknoloji konusunda belli bir yere gelebilmiş önemli bir markanın ürünlerini tercih eden tüketiciler özel servis konusunda da bu iki önemli meseleye dikkat etmeketedir. Özel Bornova Siemens Servis ise Siemens kullanıcılarının ne istediğini tam olarak bilmekte ve buna göre İzmir’de hizmet vermektedir.

Firmamız İzmir’in en kalabalık nüfuslu ilçelerinden biri olan Bornova’da yer almaktadır. Adresimizden sizin de kontrol edebileceğiniz üzere Bornova son derece merkezi bir ilçedir ve firmamıza ulaşım oldukça kolaydır. Her zaman karşınızda bir muhatap bulabileceğiniz çağrı merkezimiz 7/24 yani haftada yedi gün yirmi dört saat hizmet vererek rakiplerimize kıyasla sağladığımız önemli kolaylıklardan birinin ispatıdır. Hızlı servis ve aynı gün servis gibi göz doldurucu iki önemli hizmetimiz sayesinde de İzmir’de Siemens kullanıcıları tarafından kısa sürede sevilip tercih edilir hale geldiğimizi söylemek mümkündür.

Orijinal yedek parçalar kullanarak parça değişimi konusunda Siemens kullanıcılarının aklında soru işareti bırakma işlemlerine tamamen son vermiş bulunmaktayız. Firmamız donanımlı ve işini severek yapan eğitimli ve uzman teknik kadrodan oluşmaktadır. Siemens kullanıcılarına Özel Bornova Siemens Servis olarak verdiğimiz özel servis hizmetimiz 1 yıl garantilidir. Bizden yapacağınız bütün işlemler bu garanti güvencesini taşımaktadır. Hızlı servis, güler yüzlü ekip, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi firmamızı tanımlayan ifadeler arasında yer almaktadır.

sponsor
Bornova’nın Her Noktasına Siemens Servis Hizmeti

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form
Kategori: 2015 Gündem

Yukarı