ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Bebek Giysileri Seçerken Bilmeniz Gereken 4 Önemli Şey
Yorum Yok

Küçük, sevimli kıyafetler için alışveriş yapmak, bebeğe hazırlanmanın en güzel zamanlarından biridir. Ancak, yeni bebeğiniz için bebek tulumları gibi hassas kıyafetler seçerken dikkat etmeniz gereken 4 önemli konu var:

  1. Çok minik yenidoğan boyu satın almayın: Bebekler hayatın ilk birkaç haftasında inanılmaz derecede hızlı büyürler. Bazıları yeni doğan boyutlara hiç sığmıyor! Yeni doğan bebeğinizin bu boyutu hiç giyemediğini bilene kadar etiketleri kıyafet üzerinde tutmak isteyebilirsiniz.
  2. Bebek giysileri işlevsel olmalı: Bebeğin bebek bezi değişiklikleri ve banyoları için bebek tulumları üzerinde çıtçıtlar ya da ön yüzünde uzun bir fermuar var mı diye kontrol edin. Kıyafetleri rahat çıkarmak için, boyun deliğinin yumuşak ve çok gergin olmadığından emin olun.
  3. Kolay bakım gerektiren bebek giysileri seçin: Yenidoğan için düşündüğünüz kıyafetlerin etiketlerini kontrol edin. Tahmin ettiğinizden daha fazla elde yıkama ve kuru temizleme yapılması gereken bebek kıyafeti bulunduğunu öğrendiğinizde şaşırabilirsiniz!
  4. Rahat bebek giysileri: Bebeğin konforu anahtardır. Fermuarlar, düğmeler ve lastikler bebeğiniz için rahatsızlık kaynağı olabilir. Bebeğiniz ile bu tip aksesuarlar arasında bir kumaş tabakası bulunan giysileri arayın.

Bebekler için bu 4 önemli faktör dışında bilmeniz gereken diğer bir konu ise bebek giysilerinizin sağlıklı olduğu hakkında şüphe duymayacağınız bir noktadan alışveriş yapmaktır.İyi bir tavsiye olarak http://www.wonderkids.com/kiz-bebek-tulumlari web sayfasını gezebilir, bebek tulumları ve diğer bebek kıyafetlerinden beğendiklerinizi güvenle satın alabilirsiniz.

sponsor
Bebek Giysileri Seçerken Bilmeniz Gereken 4 Önemli Şey

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form
Kategori: 2015 Gündem

Yukarı