ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Android N 4. Geliştirici Önizleme Çıktı
Yorum Yok

18 Mayıs ’ta Android N işletim siteminin üçüncü geliştirici önizleme sürümünü yayınlayan Google yaklaşık bіr aylık sürecin arkasında geliştiriciler için bu defa dördüncü önizleme sürümünü dağıtıma sundu.

Android Nutella İsmi Resmileşti mi?

Android N’in tam olarak ne olacağı henüz resmiyet kazanmamış olsa da, büyük ekseriyet аmа Google…

Daha önce kayıt yaptıran geliştiriciler, yeni güncellemeyi OTA üzerinden telefon veya tabletlerine indirebilecekler. Ilave olarak geliştiricilerin Android N dördüncü geliştirici önizleme sürümüne ait fabrika imaj dosyalarını buradan ya da sadece OTA dosyalarını buradan indirerek ADB komut sistemiyle de yüklemeleri muhtemel.

Uygulama geliştirme süreci başlıyor

Dördüncü önizleme sürümü geliştiriciler için büyük yük arz ediyor, örnеğin artık API ve SDK için final sürüme gelindi. Geliştiriciler bundan sonraki süreçte başvuru formu geliştirirken API 24 seviyesinden yararlanabilecek.

Bu şu kavrayış geliyor; Android N sürümüne eşlik eden çoklu pencere, seri yanıtlama ve öteki yenilikler uygulamalarda test edilebilecek. Hatta geliştiriciler dilerse söz yorumları uygulamalar için Google Play Store ’da alfa veya beta süreci başlatabilecek. Bu sayede geliştiriciler resmi dağılma öncesi uygulamalarını test etme şansı yakalayacak. 

Android 7.0 N Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Android 7.0 N Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Google I/O 2016 etkinliğinde Android 7.0 N yeni özellikleri ve çıkış tarihi duyuruldu! Android…

Android N dördüncü geliştirici önizleme sürümü şimdilik Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 9, Pixel C, General Mobile 4G ve Xperia Z3 modellerine yüklenebiliyor.

Google temmuz ayında beşinci geliştirici önizleme sürümünü yayınlayacak. Final sürüm ise ağustos/eylül döneminde resmen dağıtıma sunulacak.

:: Android N dördüncü geliştirici önizleme sürümünü yüklediniz mi?

sponsor
Android N 4. Geliştirici Önizleme Çıktı

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı