ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Android için Ramazan Uygulamaları
Yorum Yok

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte oruç ibadetlerini yerine getiren insanları, akşam saatlerinde tatlı bіr iftar heyecanı sararken gece ise sahuru kaçırmamak için azıcık ihtiyatlı davranılıyor. Bizde bu konuda Android telefonlarınızdan yararlanmanız için Android için Ramazan Uygulamaları listesini sizlere sunuyoruz.

iPhone İçin Ramazan Uygulamaları

Ramazan ayında kullanabileceğiniz iOS uygulamalarını sizler için derledik. İşte listede bulunan…

Hazırladığımız bu listede iftara ne dek zaman kaldı? sahur ne zaman bitiyor? vb soruların cevabını alabileceğiniz uygulamaları bіr araya getirdik. Keza, iPhone için hazırlanan listeye yukarıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

Acilen gelin, hep birlikte hazırladığımız listeye bіr göz atalım!

Ezan Vakti Pro

Play Store ’un bu konuda en popüler uygulaması olan Ezan Vakti Pro ile, ezan vakitlerinde telefonunuz sizi uyarabiliyor, bu vakitlerde otomatik olarak sessize geçebiliyor. Ayrıca, Ramazan ayına özel olarak kullanıcılara iftar sayacı ve sahur davulu gibi özellikler sunuluyor.

Uygulamanın yetenekleri bununla kısıtla kalmayarak Namazdayım özelliği etkin edilirse, namaz saatlerinde gelen aramalar ve bildirimler otomatik olarak reddediliyor.

Vakitler uygulamaya aylık olarak indirildiği için bіr kere internete bağlanıldığında 1 ay her tarafında çevrimdışı şekilde çalışabiliyor.

Ezan Vakti Pro uygulamasını indirmek için tıklayın

sonraki

sponsor
Android için Ramazan Uygulamaları

Yapmış olduğunuz yorumlar 15 dakika içinde onaylanmaktadır.

yorum form

Yukarı