ogretici.org | bilgiden daha fazlası..

Android için En İyi Spor Oyunları
Yorum Yok

2016 Rio Olimpiyatları‘nın başlamasına 10 gün kaldı. Sporseverler 4 yılda bіr yaşayabildikleri Olimpiyat heyecanı öncesinde; organizasyon zarfında yer alacak sporları, zeki telefonlarından deneyimlemeyi seçim edebilir.

Biz de Android için en iyi spor oyunlarını derledik.

1- Archery Master 3D

Olimpiyatların en prestijli sporlarında biri olan okçuluk meraklılarının, okçuluk deneyimlerini en iyi şekilde karşılayabilecekleri uygulama ile karşınızdayız.

Kullanıcılara geçilmesi gereken 100 düzey sunan oyunda kasıt; reel okçuluk kurallarındakine aynı olarak hedefi her defasında on ikiden vurmak.

Sporcuların deha, reel müsabaka öncesinde simülasyon tadında uygulamayı kullanabileceğini söyleyebiliriz.

2- FIFA 16

Milletlerarası Olimpiyat Komitesi‘nin koyduğu kurallar çerçevesinde, senelerdir büyük oyuncuların bіr kısmını Olimpiyatlar’da izleyemiyoruz.

23 yaşın üzerinde yalnızca 3 futbolcunun 23 kişilik kadrolarda bulunabileceği koşulunu koyan Olimpiyat Komitesi bu kararıyla, gençlere daha fazla fırsat tanınması gerektiği fikrini de ortaya koymuş oluyor.

Masaüstü, konsol sürümleri dek kullanıcıları heyecanlandırmasa da, FIFA 16‘nın mobil üzerinden kullanıcıların deneyimleyebileceği en iyi futbol uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

Pin It

yorum form

Yukarı